Fundacja Our Future Foundation organizuje konkurs biznesowy #OtwarciNaBiznes. 

Konkurs na najlepsze pomysły biznesowe polega na nagraniu krótkiego wideo, w którym w kreatywny sposób należy zaprezentować swój pomysł na biznes.

Następnie zgłoszenia te zostaną poddane ocenie kapituły, oraz głosowaniu publiczności, za pośrednictwem platformy TikTok. Kapituła konkursu, w składzie m.in. Rafał Sonik, Beata Drzazga, Paweł Zielewski, Wiktoria Wójcik oraz prof. Grzegorz Mazurek wyłoni laureatów w kategorii studenci, osoby 50+ oraz kategorii łączonej.

Adresatami konkursu są 3 grupy docelowe:
– Studenci w wieku od 18 do 26 lat
– Osoby powyżej 50 roku życia
– Oraz specjalna kategorii, która łączy ze sobą przedstawicieli młodego pokolenia z osobami, które ukończyły 50 rok życia.

Rywalizacja toczy się o niemałą stawkę, ponieważ łączna wartość nagród wynosi 100k zł. Zwycięzcy otrzymają wsparcie finansowe na założenie i rozwój własnej działalności gospodarczej, wsparcie z zakresu porad prawnych, a także wsparcie merytoryczne i reklamowe w prowadzeniu swojej firmy.

Konkurs jest składową kampanii edukacyjnej #OtwarciNaBiznes, której celem jest wsparcie młodych przedsiębiorców oraz osób zainteresowanych zakładaniem i prowadzeniem własnego biznesu.

Więcej informacji dot projektu znajduje się na stronie internetowej: https://off.org.pl/otwarci-na-biznes

www.umcs.pl