Wirtualne Biuro

 

  eskom  

    

ESKOM

ESKOM to firma stworzona i kreowana przez wyjątkowych ludzi, którzy zawsze wytrwale dążą do wyznaczonego celu. Świadczymy profesjonalne usługi informatyczne (outsourcing IT), wdrażamy dedykowane rozwiązania informatyczne z zakresu infrastruktury i bezpieczeństwa IT. Nasza pozycja na rynku IT budowana jest od 2003 roku. Wówczas małżeństwo informatyków Ewa i Sebastian Niklewicz, wykorzystując doświadczenie w działach IT dużych korporacji, postanowili zbudować organizację ESKOM. Od początku systematycznie zwiększamy zakres kompetencji i przychody ze sprzedaży. Wśród naszych Klientów znajdują się zarówno duże organizacje (głównie z sektora finansowego i publicznego), jak i firmy z sektora MSP.

 toolczyk  

toolczyk.pl

Główna nasza działalność, to informatyczny outsourcing firm, które skupiają się na prowadzeniu biznesu, zamiast na utrzymaniu własnego działu IT. Innym profilem naszej aktywności jest budowa szeroko rozumianej infrastruktury teleinformatycznej: od okablowania po serwery, systemy central telefonicznych oraz aplikacje biznesowe, tworzone zgodnie z wymaganiami klienta. Mamy także doświadczenie w budowie małych i dużych monitoringów CCTV, systemów alarmowych oraz kontroli dostępu. Ofertę naszą kierujemy do klientów, którzy charakteryzują się dużą dynamiką zmian wynikającą z potrzeb współczesnego rynku. Stawiamy na jakość i stałą współpracę, do której serdecznie zapraszamy.

eskom


DI4MAN

Firma jest inicjatorem i koordynatorem prac naukowo-badawczych nad opracowaniem nowej generacji magazynów energii w oparciu o materiały krystaliczne w tym diament. Zespół badawczy stanowiący grono wysoko wykwalifikowanych specjalistów z dziedzin: chemii i elektrochemii, fizyki, elektroniki, automatyki oraz inżynierii materiałowej.
Synergia know-how oraz doświadczeń kadry naukowej z ośrodków badawczych w całej Polsce zaowocuje uzyskaniem produktów przewyższających swoimi właściwościami i parametrami użytkowymi wszystkie dostępne dotychczas na rynku rozwiązania prezentowane przez światowych liderów tej branży. Celem spółki będzie wdrożenie do produkcji oraz rozpoczęcie sprzedaży innowacyjnych produktów do magazynowania energii.

 

     

 
     

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz