Centrum Usługowo - Produkcyjne

  elmax  

    

ELMAX

Firma ELMAX założona została w 1995r. Mamy doświadczenie w branży dekarsko-blacharskiej. Doradzimy i wykonamy twój wymarzony dach. Dystrybujemy towary wysokiej jakości renomwanych producentów. Na zlecenie wykonamy parapety i obróbki blacharskie pod wymiar. Wszelkie informacje uzyskają Państwo pod numerem telefonu 86 215 03 06

 automatyka  

AUTOMATYKA WSCHÓD

Automatyka Wschód to prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo, działające na rynku od lutego 2013 roku. Profil działalności związany jest z projektowaniem, wdrażaniem oraz serwisowaniem szerokorozumianej automatyki. Firma działa w sektorze przemysłowym, rolniczym oraz ogólnobudowlanym.

 iberis

     

FHU IBERIS Tkaniny Meblowe

Przedsiębiorstwo FHU Iberis Tkaniny Meblowe. Marek Derejko prowadzi działalność z zakresu dystrybucji wyrobów meblowych odznaczających się najwyższą jakością, a także interesującym wyglądem. Meble sprzedawane przez naszą firmę są wyprodukowane w oparciu o znakomitej klasy materiały i oferowane w konkurencyjnej cenie. Ważnymi atutami naszej firmy są szeroka paleta rozwiązań, a także fachowa pomoc w czasie zakupu.

 blackhorse  

BLACK HORSE MMA Łomża

Klub sportowy BLACK HORSE MMA ŁOMŻA  specjalizuje sie w sportach walki oraz prowadzeniem zajeć  ogólnorozwojowych  poprawiającymi kondycje fizyczną jak i psychiczną. Zajęcia odbywają się w  różnych kategoriach wiekowych jak i stopnia zaawansowania.  Nabór  trwa cały rok. Zapraszamy wszystkich chętnych. Pierwszy trening Gratis!

 

AF STUDIO Andrzej Frołow

   

Podlaskie Centrum Peletu Robert Piorunek

     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz