Masz pomysł na biznes? "Zgłoś się do projektu Hub of Talents"

Platforma startowa dla nowych pomysłów „Hub of Talents" - to brzmi dumnie, prawda? Jest czym się chwalić! Białostocki Park Naukowo-Technologiczny (BPN-T) - lider projektu, wraz z pięcioma technoparkami z województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego, ma zaszczyt zaprezentować nowoczesny projekt adresowany do młodych innowatorów, którzy swoimi pomysłami zmieniają świat na lepsze. Niech wszyscy usłyszą świetną nowinę – szukamy arystokratów kreatywności, elit innowacyjności, które zatrzęsą XXI wiekiem!

 Z nami rozwijasz skrzydła, by lecieć jeszcze wyżej

Nie trzymaj projektów w szufladzie, zaprezentuj je światu! Czekamy na takich jak Ty. W tworzenie platformy startowej „Hub of Talents” oraz realizację programu inkubacji zaangażowanych zostało ponad 50 podmiotów – jednostek samorządu terytorialnego, uczelni wyższych, funduszy kapitałowych, samorządów gospodarczych, klastrów, instytucji otoczenia biznesu oraz dużych przedsiębiorstw, które swoim wsparciem merytorycznym będą otaczały pomysłodawców. Podmioty te wyznaczyły swoich najbardziej doświadczonych ekspertów, którzy pomogą przygotować zweryfikowany rynkowo, rentowny i skalowalny model biznesowy produktów lub usług przedsiębiorców zakwalifikowanych do udziału w platformie, a następnie rozwinąć go – i podbić świat!

Po trwającym maksymalnie 10 miesięcy programie inkubacji, przedsiębiorca będzie wyposażony w profesjonalny model biznesowy, który w połączeniu z innowacyjnym produktem (usługą), da mu możliwość ubiegania się o bezzwrotną dotację na wejście na rynek i początkową fazę funkcjonowania start-upu.

Sam wybierasz miejsce

Dzięki współpracy BPN-T, Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego, Elbląskiego Parku Technologicznego, Parku Naukowo-Technologicznego w Ełku, Parku Przemysłowego Łomża Sp. z o.o. oraz Parku Naukowo-Technologicznego Polska-Wschód w Suwałkach Sp. z o.o., młody innowator może wybrać najbardziej odpowiadające mu miejsce, w którym to pod okiem ekspertów i mentorów będzie miał szansę pracować nad rozwojem własnego projektu. W każdym z sześciu zaangażowanych miast odbędą się cykle inkubacji, a dodatkowo uczestnicy będą mogli liczyć na szereg udogodnień, przygotowanych dla nich przez władze lokalne. Przykładem jest inicjatywa miasta Suwałki, gdzie dzieci pomysłodawców będą miały pierwszeństwo przy przyjmowaniu do żłobków.

Partnerzy

Jako Lider zadbaliśmy o to, by platforma „Hub of Talents” w ramach programu akceleracyjnego zapewniała najwyższy poziom świadczonych usług szkoleniowych, mentoringowych, biznesowych, technologicznych i doradczych. Ten kompleksowo przygotowany program tworzy cały ekosystem startupowy, budując sieć powiązań młodych przedsiębiorców z władzami samorządowymi, doświadczonymi przedsiębiorcami, uczelniami oraz instytucjami otoczenia biznesu. W działania zostali zaangażowani zewnętrzni eksperci – specjaliści w danej dziedzinie technologicznej, a także inne instytucje otoczenia biznesu, fundusze VC, seedowe, aniołowie biznesu i inwestorzy oraz osoby z doświadczeniem wyniesionym ze startupów, które z sukcesem wprowadziły na rynek swój produkt. Co to oznacza? Uczysz się od najlepszych!

Z tak silnym wsparciem każdy innowator ma szansę w krótkim czasie przejść drogę od niedoświadczonego pomysłodawcy do świadomego swoich możliwości rynkowych pioniera, który działa na skalę globalną!

Co ponadto? Pomysłodawcom udostępniona zostanie także przestrzeń do pracy biurowej, aby pod okiem mentorów biznesowych efektywnie opracowywać swoje koncepcje. Więcej informacji oraz rekrutacja na stronie:platformystartowe.gov.pl

Park Przemysłowy Łomża Sp. z o.o.      sekretariat@parklomza.pl    /     tel 86 219 93 20

 

Terminy spotkań z rekruterami, którzy udzielą rzetelnej i kompletnej informacji na temat projektu w tym możliwości aplikowania oraz wymogów stawianych przed pomysłodawcami

10 MAJA 2016   10:00 - 12:00,   Wysokie Mazowieckie, Starostwo Powiatowe, ul. Ludowa 15 A,

12 MAJA 2016   13:30 - 15:30,   Łomża, Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej, ul. Krzywe Koło 1,

13 MAJA 2016   16:00 - 18:00,   Przasnysz, Wyższa Szkoła Języków Obcych, ul. Szosa Ciechanowska 6,

14 MAJA 2016   13:00 - 15:00,   Ostrołęka, Wyższa Szkoła Ekonomiczno Społeczna, ul. Kołobrzeska 15,

19 MAJA 2016   13:30 - 15:30,   Łomża, Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej, ul. Krzywe Koło 1,

  2 CZERWCA 2016   13:30 - 15:30,   Łomża, Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej, ul. Krzywe Koło 1,

  9 CZERWCA 2016   13:30 - 15:30,   Łomża, Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej, ul. Krzywe Koło 1,

16 CZERWCA 2016   13:30 - 15:30,   Łomża, Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej, ul. Krzywe Koło 1,

23 CZERWCA 2016   13:30 - 15:30,   Łomża, Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej, ul. Krzywe Koło 1,

30 CZERWCA 2016   13:30 - 15:30,   Łomża, Centrum Aktywności Turystycznej i Kulturalnej, ul. Krzywe Koło 1,

 


załączniki:

Umowa inkubacji

Regulamin

Karta oceny merytorycznej

Karta oceny formalnej

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

hub

 

asia

 

biznes